Vaše otázky

Chceli by sme si kúpiť byt, ale nemáme hotovosť. Môžeme si byt rezervovať? Ponúkate aj financovanie prostredníctvom hypotéky?

Rezervácia bytu je dnes štandardom, ktorý samozrejme ponúka aj náš projekt. Rovnakou samozrejmosťou je pre nás aj financovanie resp. kúpa bytu formou hypotéky, ktorá je v súčasnej dobe jedným z najobľúbenejších spôsobov financovania.


Budú na predaj aj byty kompletne zariadené alebo len holobyty?

Predstava o materiáloch, farbách či vybavení je u každého klienta iná. Nakoľko je byt investícia na niekoľko rokov, nechceme klientov viazať do rovnakého vybavenia vo všetkých bytoch a pripraviť ich tak o ich jedinečnosť. Rozhodli sme sa preto byty ponúkať ako holobyty, aby si mohol svoje vysnívané bývanie každý klient dokončiť podľa seba.


Je potrebné postupné financovanie už počas výstavby alebo sa byty začnú predávať až keď budú hotové?

Financovanie je rozdelené do dvoch častí. Prvá časť je 20% splátka ceny bytu, ktorá sa realizuje pri podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve v priebehu realizácie projektu a je tak záväzkom pre obe strany. Druhá časť je zvyšných 80% ceny bytu, ktorá sa uhrádza až po dokončení projektu a pristúpení ku kúpnej zmluve.


Môžete mi prosím objasniť, aký bude ďalší postup, ak som si byt už rezervoval?

Po finálnej dohode a rezervácii bytu dostane klient časový harmonogram o jednotlivých krokoch a postupe na projekte. O významných posunoch či zmenách bude samozrejme informovaný.